Frequently asked Questions

Frequently asked Questions

Below are some frequently asked questions.

SMM Global Nedir?
  • SMM Global'in ilk uygulamasına hoş geldin! Bilmeni isteriz ki SMM Global uygulamaları doğru kullanıldığı taktirde sosyal medya hesabın için gerekli olan cevherdir. SMM Global, sosyal medya uygulamaları geliştirerek şu anki jenerasyonda sana sosyal medya kullanımında sana yardım eder.
  • Hesabıma Etkisi Nedir?
  • SMM Global panel üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.
  • Sosyal Medya Boost (Sanalizasyon) Nedir?
  • “Sosyal Medya Boost “ demek oluyor ki SMM Global'in dilimize uyarladığı terimiyle “Sanalizasyon”. Sanalizasyon; sosyal medya hesaplarının belirli bir kitleye sahip olduğunu varsayım olarak göstermek anlamına gelir. Varsayım (Sanalizasyon) olarak gösterilen profillerin görsel algı konusunu göze alarak, sosyal medya hesaplarının ulaşmak istedikleri hedeflere daha kolay ulaşabilmesi uygulamalarımızca her gün kanıtlanmaktadır.
  • Servis Açıklamaları Ne Anlama Geliyor?
  • Her servisin özelliği farklı olduğundan dolayı, yazan açıklamalar sadece bir servise özeldir ve diğer servisler aynı özellikleri göstermediği sürece değişmezler. Açıklama kısmı siz SMM Global müşterilerine yol göstermek için yazılır ve düzenlenir. SMM Global müşterileri belirtilen açıklamalara uymak zorundadırlar.